Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

&nbps;

O NAS

 

Cześć!

Witamy Was w naszym świecie – świecie BlackorWhite.

Nasza wieloletnia przyjaźń zaprowadziła nas na wspólną drogę zawodową, mamy wspólne cele i marzenia, które pragniemy realizować i dążyć do ich spełnienia <3

Marka BlackorWhite to nasze życie, wraz ze sztabem świetnych specjalistów i wspaniałych ludzi, wkładamy 100% serca i zaangażowania w to co robimy, aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

 

Iza&Asia

 

 

MARKA

BlackorWhite to nie tylko odzież – to komfort noszenia i modny wygląd. To ubrania, w których poczujesz się wyjątkowo.

MOTTO

Jedna kreacja - wiele okazji! Dokładnie tak. Chcąc sprostać wymaganiom nowoczesnej kobiety kreujemy ideę projektowania ubrań na różne okoliczności. Nasza sukienka z pewnością nie będzie leżała zakurzona w Twojej garderobie. Dzięki zmiksowaniu klasyki, trendów oraz oryginalnych materiałów, tworzymy stylowe kolekcje o ponadczasowym charakterze.

KOLEKCJE

Skupiamy się na tym, aby nie tworzyć kolekcji dostosowanych do określonych sezonów, tylko na bieżąco proponować nowości i zaskakiwać Was pomysłami. Nasze modele zawsze organiczne są ilością, po to, abyś czuła się w nich wyjątkowo i niepowtarzalnie.

MATERIAŁY

Do naszych ubrań selektywnie dobieramy materiały, tak aby jak najlepiej oddały efekt końcowy. Zanim produkt trafi do sklepu, pierzemy, prasujemy, nosimy, aby mieć pewność, że spełnimy oczekiwania najbardziej wymagających z Was ;) Staramy się także, aby skład tkanin z których korzystamy był jak najbardziej naturalny, jednocześnie doceniając wysokiej jakości włókna syntetyczne, które sprawiają że ubranie zachowuje fason na dłużej.

TY

Wszystkie projekty tworzone są z myślą o kobiecie współczesnej, która czerpie z życia pełnymi garściami i ceni sobie jakość oraz komfort.
 
Też jesteśmy kobietami i tworzymy dla kobiet! Zapraszamy Cię do świata BlackorWhite :)
 
Obserwuj nas na Instagramie @blackorwhite_shop lub zajrzyj na nasz profil na FB 
O nas - BlackorWhite O nas - BlackorWhite O nas - BlackorWhite O nas - BlackorWhite