Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Wakacje na własną rękę? Najlepiej!

 

Dzisiaj wczasy all inclusive nie są już luksusem. W miarę nasycenia szukamy czegoś nowego. Dlatego w ostatnich latach umacnia się w nas Polakach trend „wakacji na własną rękę”. My przetarłyśmy szlaki i przygotowałyśmy dla Was mini poradnik, co gdzie jak i od czego zacząć.

LOT W NIEBIOSACH

Mamy do wyboru kilka tanich linii lotniczych, które zabiorą nas praktycznie w każde miejsce w Europie. Jeśli nie macie pomysłu na destynację lub w grę wchodzi kilka kierunków, polecamy stronę ryanair.com gdzie w zakładce Szukaj cen prześledzicie najkorzystniejsze oferty. Może się okazać że tym razem transport będzie jednym z najmniejszych kosztów podróży.

KOLOROWYCH SNÓW

Wymarzony hotel w dobrej cenie na pewno bez problemu znajdziecie na trivago.pl :) Ale możecie także zaglądnąć na airbnb.com, gdzie ludzie z całego świata udostępniają swoje domy i mieszkania na wakacje. Własny apartament to przede wszystkim wyposażona kuchnia, w której z lokalnych produktów możecie przygotować coś pysznego.

SZEROKIEJ DROGI

Jak się dostać z lotniska do hotelu/apartamentu? W opcji all inclusive takie atrakcje zapewnia biuro podróży. Na szczęście są wypożyczalnie aut, które podstawiają pojazd na lotnisko. Jeśli jeszcze nie masz doświadczeń z wypożyczaniem samochodu za granicą, wybierz bezpieczną i znaną firmę np. Europcar czy Sixt.com.

PRZEZORNY ZAWSZE UBEZPIECZONY

Pamiętaj o ubezpieczeniu podróżnym, które możesz łatwo zamówić w dowolnej ubezpieczalni na okres urlopu. Koszt takiej ubezpieczenia zwykle nie jest duży i wynosi ok. 50 zł/7 dni na osobę.

Masz już 4 najważniejsze elementy podróży na własną rękę. Dlaczego takie wakacje cieszą się powodzeniem skoro tyle z tym załatwiania? Po pierwsze dzięki wynajęciu auta możemy swobodnie odkrywać okolicę np. codziennie plażować w innym miejscu. Po drugie nie jesteśmy uwiązani porami zapłaconych posiłków w hotelu, możemy zwiedzić okoliczne restauracje lub wybrać się na lokalny targ. Po trzecie, jest po prostu ciekawie :)

 

Na koniec, mamy dla Was kilka fotografii, które zrobiłyśmy w podróży na Cypr.

 

BlackorWhite blog wspomnienia z wakacji

  

BlackorWhite blog wspomnienia z wakacji

 

BlackorWhite blog wspomnienia z wakacji

 

BlackorWhite blog wakacyjna stylizacja

Sukienka Keira 

BlackorWhite blog wspomnienia z wakacji

 

BlackorWhite blog wspomnienia z wakacji

 

BlackorWhite blog wakacyjna stylizacja

Sukienka pastelowa we wzory

Write Your Review