Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Raport z jesiennych trendów 2016/17

Przed nami ostatni tydzień wakacji. Nasza szafa niedługo będzie potrzebowała delikatnego odświeżenia. Zanim jednak zaczniecie shopping, zobaczcie nasz raport o trendach na jesień 2016. Wystarczy połączyć kilka modnych akcentów z klasykami, aby stworzyć stylowe zestawy. Jeśli natomiast co sezon wymieniasz garderobę, to w tym sezonie Twoja szafa z pewnością nie będzie nudna, bo kilka soczystych kolorów zdominuje czernie i szarości.

 

Róż w wydaniu „dusty” będzie świetnie podkreślał naszą opaleniznę z wakacji. Można z nim łączyć wiele kolorów, dlatego tak dobrze zastępuje klasyczny i uwielbiany przez nas beż.

BlackorWhite blog trendy jesien zima

 

Niebieski wraca do łask! A w wydaniu ciemniejszym bardziej wieczorowym prawie konkuruje z granatem, chodź daleko mu do niego.

 BlackorWhite blog trendy jeans

 

Beż, brąz, nude nieśmiertelnie wchodzi w sezon 2016/17. Będziemy go łączyć chętnie z czernią i bielą.

BlackorWhite blog trendy nude

 

Black or white?:) Jesienią 2016 super na czasie będzie połączenie tych dwóch kolorów, zarówno w jednej tkaninie jak i osobno.

 BlackorWhite blog trendy wzory

 

Żółty, musztardowy kolor dostarczy nam mnóstwo pozytywnej energii w pochmurne, listopadowe dni. Świetnie łączy się z bielą i jeansem!

 BlackorWhite blog trendy kolory

 

Wiązania, szarfy, paski będą zdobiły wiele modeli ubrań jesienią. Czasem przy dekolcie powiększając biust, innym razem w pasie podkreślając talię czy na biodrach uwydatniając je... Możemy nimi świetnie modelować optycznie sylwetkę.

BlackorWhite blog trendy szarfy

W jesiennej kolekcji BlackorWhite również znajdziecie najmodniejsze akcenty sezonu. Premiera już we wrześniu!

Write Your Review