Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Resibo

Kochane!

Od jakiegoś czasu współpracujemy z polską marką kosmetyczną Resibo i do każdego zamówienia dołączamy Wam ich próbki kosmetyczne.

Z Waszych opini wynika, że jesteście bardzo zadowolone z jakości produktów co niezwykle nas cieszy :)

Resibo to jedna z niewielu marek na rynku, która oferuje bardzo wysokiej jakości produkty w niezwykle przystępnych cenach.

Wszystkie ich kosmetyki powstały na bazie naturalnych, specjalnie wyselekcjonowanych surowców. Ich produkty są stworzone z myślą o bezpieczeństwie dla skóry oraz szacunku wobec środowiska. Są one wegańskie, biodegradowalne i wszechstronne. Kosmetyki Resibo są naturalne w ponad 96 %. Aktualnie seria składa się z siedmiu kosmetyków: serum naturalnie wygładzającego, olejku do demakijażu, kremu pod oczy, kremu odżywczego, kremu ultranawilżającego, toniku - mgiełki nawilżającej oraz płynu micelarnego .

W produkcji kosmetyków zastosowano rozwiązania pozwalające na użycie maksymalnie skoncentrowanych ekstraktów, pozyskiwanych w sposób, który umożliwia tylko najnowsza technologia. Przykładem może być wyciąg z korzenia polskiego rabarbaru, który aktywuje naturalne mechanizmy nawilżenia skóry, stymulując różnicowanie się keratynocytów. Jego właściwości m.in. regulują złuszczanie skóry, wzmacniają barierę naskórkową, przywracają skórze promienny wygląd. Znajdziecie go np. w kremie odżywczym czy toniku - mgiełce nawilżającej.

Osobićie przetestowałyśmy kosmetyki Resibo – naszym ulubionym jest serum naturalnie wygładzające, które działa cuda! Niesamowicie napina skórę, wygładza zmarszki, nie przetłuszcza cery i cudownie pachnie!

Gorąco polecamy markę Resibo i zapraszamy na ich stronę www.resibo.pl

Write Your Review