Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

#Czuj się pięknie jako młoda mama!

Macierzyństwo to z jednej strony cała masa wyzwań i poświęceń, a z drugiej jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu kobiety. I choć bycie mamą na pełen etat sprawia, że czasu dla siebie jest coraz mniej, to mimo wszystko warto zagospodarować kila chwil w ciągu dnia tylko dla osobistych przyjemności. Gwarantujemy, że dzięki temu samopoczucie się poprawi. Zabiegi kosmetyczne, modne ubrania dla kobiet, kawa z koleżankami – wszystko to pozwoli młodej mamie zregenerować siły i czuć się pięknie.

Znajdź czas na wyciszenie

Nieprzespane noce to jedna z nieodłącznych składowych początkowego okresu macierzyństwa i chyba największa zmora młodych rodziców. Później dochodzi stres związany z pierwszymi chorobami i innymi problemami, z którymi borykają się mamy. Niestety, ale te dwa czynniki odbijają się na naszym samopoczuciu i stanie skóry, włosów i paznokci. I chociaż trudno w ciągu dnia znaleźć choć chwilę dla siebie, to naprawdę warto. Półgodzinny spacer w parku, jogging, kawa na mieście – te rzeczy dobrze podziałają na ogóle samopoczucie.

Eleganckie ubrania damskie do zadań specjalnych

Niekiedy, powrót do sylwetki sprzed ciąży dla wielu kobiet okazuje się bardzo trudnym zadaniem. Fałdki na brzuchu, których wcześniej nie było, potrafią spędzać sen z powiek niejednej młodej mamie. Warto wtedy pomyśleć o odpowiednich ubraniach, które sprytnie zamaskują ten drobny mankament. Oczywiście najlepszy pomysł to sukienki – modne i eleganckie wyjście z każdej sytuacji. Jeśli szukasz modelu na mniej formalne okazje rodzinne, czy też spotkania w gronie przyjaciół, świetnie sprawdzi się sukienka z falbankamii ze ściągaczem w okolicy brzucha. Taki zabieg skrzętnie zakryje niechciane fałdki. Doskonałym przykładem jest model Audrey pochodzący z naszej najnowszej kolekcji. Wśród sukienek do pracy prym będą wiodły wszelkie proste fasony w kształcie litery A. Jest to jeden z najczęściej wybieranych modeli przez kobiety z uwypuklonym brzuszkiem. A co jeśli nie lubisz nosić sukienek? Warto wtedy postawić na modne spodnie damskie z wysokim stanem. Do tego elegancka, nieco luźniejsza bluzka koszulowa i stylizacja gotowa! Nikt nie zauważy co kryje się pod spodem :)

Długość mini – czyli czy młodej mamie wypada?

Jeszcze kilka pokoleń wstecz odpowiedź na to pytanie byłaby oczywista. Wówczas młodym mamom po prostu nie wypadało chodzić w sukienkach mini lub ubraniach eksponujących ciało. Jednak przez te wszystkie lata mentalność, jak i postrzeganie niektórych rzeczy, na szczęście się zmieniły. W końcu bycie mamą, nie dyskwalifikuje z bycia kobietą, a subtelne podkreślanie swoich wdzięków nie musi kończyć się wraz z przekroczeniem tej magicznej granicy. Według nas, eleganckie sukienki dla kobiet o długości mini, czy też delikatny dekolt są jak najbardziej na miejscu jeśli chodzi o młode mamy, a w szczególności, gdy poprawiają im samopoczucie i dodają pewności siebie.

Kilka minut dla Twojego ciała

By czuć się pięknie jako młoda mama, warto zadbać również o to, co kryje się pod ubraniem, czyli kondycję ciała. Wieczorne rytuały nie zajmują zbyt wiele czasu, a są niezbędne do zachowania dobrego stanu skóry. Wszak nawilżone i odżywione ciało jest jednym z czynników, które sprawia, że kobiety czują się atrakcyjne. Oprócz codziennej pielęgnacji warto raz lub dwa razy w tygodniu znaleźć czas na aktywność fizyczną. Może to być fitness, rower, jogging albo nawet intensywny spacer. Wpłynie to korzystnie nie tylko na wygląd sylwetki, ale też pozwoli odpocząć od opieki nad dzieckiem.

A na koniec apel do wszystkich młodych mam (i nie tylko) – cieszcie się z małych rzeczy i uśmiechajcie się dużo, bo szczęśliwa kobieta, to piękna kobieta. 

Write Your Review