Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Naturalność w makijażu... w końcu!

Drogie Panie!

Ostatnio miałyśmy okazję brać udział w warsztatach makijażu beauty u Izabeli Szelągowskiej (www.moodboard.es), która pokazała nam trendy na rok 2016. Okazuje się że dbałość o zdrowie przenika dzisiaj każdą sferę naszego życia. Jak przewidują trendsetterzy, taki trend będzie nam towarzyszył w sztuce przez najbliższe 10 lat. I dobrze... w końcu jakaś zdrowa moda. Dzisiaj nie ma zasad i ograniczeń w wizerunku, nie ma że coś do czegoś nie pasuje... Możemy dowolnie łączyć style i kolory. Im bardziej na luzie, tym bardziej ludzie pomyślą że tak ma być.

Era sztucznych rzęs i powiększonych ust powoli dobiega końca. A więc zastępuje ją... naturalność. Zdrowa, wypielęgnowana cera to podstawa. Ale nie chodzi tu bynajmniej o mocno kryjący podkład a raczej zdrowe odżywianie i pielęgnację. Najlepsze dla skóry są podkłady nawilżające lub rozświetlające – pozwalają skórze oddychać, co jest bardzo ważne dla jej kondycji. Następnie możemy podkreślić kontury naszej twarzy używając bronzera w kremie, kamieniu lub po prostu kilka tonów ciemniejszego podkładu. Nakładamy go pod kości policzkowe i delikatnie przy linii włosów. Zwieńczeniem makijażu jest rozświetlenie kości policzkowych, łuku brwiowego, kącików oczu i miejsca nad górną wargą. Możemy dołożyć trochę różu na policzki – świetne są róże w kremie, bo łatwo się nakładają i dodatkowo możemy ich używać do ust. Jeśli masz bezbarwny błyszczyk, nałóż odrobinę na środek ust i powieki – makijaż będzie świeższy. Na koniec wyczesz brwi do góry a jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez tuszu, wymaluj rzęsy :)

Poniżej kilka inspiracji dla Was.

P.S. My też się w to wkręciłyśmy w ramach wiosennej sesji zdjęciowej, a efekty będziecie mogli zobaczyć już niedługo.

 

BlackorWhite blog make upBlackorWhite blog make up naturalnyBlackorWhite blog make up naturalnyBlackorWhite blog make up naturalnyBlackorWhite blog make up naturalnyBlackorWhite blog make up naturalny

Write Your Review