Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

#Singielka i kobieta w związku - czy ubierają się tak samo?

Singielka i kobieta w związku – czy ubierają się inaczej?

Dzisiaj kolejna część naszych rozważań nad modą i podejściem do ubierania się. Czy zastanawiałyście się drogie Panie, jak ewoluowały wasze szafy w przeciągu kilku ostatnich lat i jak ubieracie się, w zależności od momentu życia, w którym się znajdujecie? My odnajdujemy pewne powiązania między tym jak kobiety się ubierają, a ich statusem matrymonialnym bądź fazą związku. I właśnie tym chcemy się z Wami dziś podzielić.

Singielka singielce nierówna

Dla niektórych kobiet życie w pojedynkę jest swego rodzaju karą, dla innych powodem do dumy. Bardzo często właśnie to podejście warunkuje sposób ubierania się singielki. Stąd też kobiety poszukujące partnera, w przeciwieństwie do tych cieszących się z życia solo, o wiele bardziej zwracają uwagę na to, jak wyglądają. Ich szafy zazwyczaj są pełne kuszących sukienek, butów na obcasie i zwiewnych bluzek. Ponadto poświęcają one więcej czasu na makijaż, układanie włosów i pielęgnację ciała. Można powiedzieć, że są cały czas „na łowach”, więc muszą być jak najlepiej przygotowane na poznawanie mężczyzn.

Drugi typ singielek preferuje raczej wygodne ubrania. Stylizacje bazują na sportowych i casualowych elementach. Nie oznacza to jednak, że są chłopczycami. Od czasu do czasu można zobaczyć je w sukienkach i spódnicach, jednak są one zazwyczaj luźne, nieco artystyczne w stylu bardziej boho lub oversize.

Sukienka Aster bordo kliknij tutaj!

Sukienka FlowerFall beż kliknij tutaj!

Sukienka Azalia granat kliknij tutaj!

Szafa kobiety będącej w związku

Jak wygląda garderoba kobiety w związku? Na to pytanie nie można odpowiedzieć jednoznacznie, bo ewoluuje ona i zazwyczaj jest to powiązane z fazą związku, w której aktualnie się znajduje. Przez pierwszych kilka/kilkanaście miesięcy, kobiety zazwyczaj dbają o wygląd do granic możliwości. Nic w tym dziwnego – w końcu wtedy najbardziej chcą być podziwiane przez swoich wybranków. W fazie stabilizacji spuszczają nieco z tonu, jednak cały czas wyglądają bardzo dobrze. Pierwszym kryzysem kobiecości często okazuje się być ciąża. Wtedy, mimo wielkiego szczęścia z posiadania dziecka, pojawia się również wiele kompleksów związanych ze zmianami ciała. Co smutne, często zdarza się, że w okresie pociążowym kobiety mówią, że wygląd już nie jest dla nich ważny. Oczywiście, zgadzamy się ze stwierdzeniem, że są rzeczy ważne i ważniejsze, jednak warto nawet w takim momencie życia zadbać nieco o samą siebie. Z pewnością poprawi to ogólne samopoczucie, jak i atmosferę w związku. Drogie Panie, nie oszukujmy się, faceci uwielbiają, gdy ich partnerki wkładają kobiece ubrania. Jest to idealny sposób do podtrzymania namiętności w związku. O ile zajmowanie się domem i dzieckiem w obcisłej sukience praktyczne nie jest, o tyle wychodząc na kolację z mężem warto postarać się bardziej i włożyć coś innego niż dżinsy i pierwsza lepsza bluzka. Co powiecie na czerwoną dopasowaną sukienkę? Według nas to strzał w dziesiątkę.

Sukienka LILY ecru kliknij tutaj!

Sukienka Bell czarna kliknij tutaj!

Sukienka czerwona ołówkowa kliknij tutaj!

Każda z nas jest ważna

Bez względu czy jesteśmy w związku, czy też nie – każda z nas zasługuje na to by czuć się dobrze sama ze sobą, a to co zakładamy na ciało, ma nam w tym pomagać. My oczywiście polecamy sukienki. W naszej ofercie znajdują się modele zarówno dla pań poszukujących ultra kobiecych rozwiązań, jak również dla tych, które znacznie lepiej czują się w luźniejszych krojach.

A Wy drogie Panie, czy odnajdujecie jakieś różnice w sposobie ubierania się singielek i kobiet w związku? Może same jesteście właśnie na etapie zmiany garderoby? Jesteśmy bardzo ciekawe Waszych opinii, dlatego zapraszamy do dzielenia się z nimi podczas dokonywania zakupów. 

 

Write Your Review