Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

#Jak być modną, ale nie szokować podczas wigilii?

Święta Bożego Narodzenia to dla większości z nas jedna z najznamienitszych chwil w roku. Właśnie w tym okresie możemy w końcu pozwolić sobie na odrobinę luzu, zapomnieć o codziennych stresach i poświęcić więcej czasu na to, co najważniejsze – kontakty z najbliższymi. Nic więc dziwnego, że kobiety chcą wyglądać wtedy zjawiskowo, a w szczególności w Wigilię, kiedy to uroczyście zaczynamy Święta. Po dniach pełnych przygotowań zasługujemy na to by czuć się naprawdę wyjątkowo. Jednym z czynników, które mogą nam w tym pomóc są ubrania. Nie polecamy zostawiać kompletowania stylizacji na ostatnią chwilę, warto pomyśleć o niej już dziś, by w dzień Wigilii czekała na nas gotowa. Dzisiaj podpowiemy Wam jak wyglądać modnie w czasie Świąt, zachowując przy tym klasę.

Odpowiednia interpretacja trendów

Kompletując strój na Wigilię należy przede wszystkim mieć na uwadze myśl, że jest to sytuacja poniekądformalna, dlatego ekstrawaganckie sukienki radzimy zostawić na Sylwestra. Jednak czy to oznacza, że nie możemy w te dni pozwolić sobie na topowe fasony sezonu? Tak i nie. Jak już pewnie się domyślacie – nie wszystko co modne będzie nadawać się na tę najważniejszą kolację w roku. Obecnie mamy do dyspozycji całą masę trendów, a więc będzie w czym wybierać. Które z nich wręcz idealnie wpiszą się w klimat Świąt? Doskonałym wyborem na pewno będzie minimalizm. Okaże się idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które przede wszystkim cenią prostotę. Sukienki o nieskomplikowanych formach, będą doskonale pasować do chwili, a Ty nie wygrasz konkursu na „najpiękniejszą choinkę sezonu”. Nieco młodsze kobietki śmiało mogą postawić na sukienki w kwiaty. Takie fasony świetnie podkreślą dziewczęcą urodę i będą wyglądać adekwatnie do wieku, a przy tym modnie.

Sukienka Aster kliknij tutaj

Sukienka FlowerFall kliknij tutaj

Sukienka Azalia kliknij tutaj

Klasyka zawsze w modzie

Jeśli totalnie nie masz pomysłu na to, co założyć na siebie na wieczerzę Wigilijną, po prostu postaw na klasykę – ona nigdy nie wyjdzie z mody. Choć mała czarna może wydawać się już tematem nudnym, przewałkowanym tysiące razy, to i tym razem może być wybawieniem z opresji. A może zamiast małej czarnej, mała czerwona? To świetna myśl! W tym sezonie czerwień jest jednym z topowych kolorów, a w dodatku świetnie wkomponowuję się w tematykę Świąt Bożego Narodzenia. Inną klasyczną propozycją na wigilię będzie prosty golfw komplecie z ołówkową spódnicą. Golfy już od kilku sezonów są „must have” każdej fashionistki, więc jeśli założysz stylizację właśnie z tym elementem nikt nie zarzuci Ci, że Twoja świąteczna stylizacja nie jest na czasie.

Sukienka Lily kliknij tutaj

Sukienka Ruby kliknij tutaj

Sukienka Mrs Grey kliknij tutaj

Golf kliknij tutaj

Spódnica kliknij tutaj

Dodatki do stylizacji na Wigilię

Każdą stylizację warto uzupełnić o dodatki. W przypadku stylizacji minimalistycznych, najlepiej postawić na coś wyrazistego – duża broszka, kolia, czy też bransoletka na pewno sprawią, że będziesz wyglądać bardziej stylowo. Aby przełamać klasyczne stylizacje, proponujemy postawić na delikatną biżuterię z przymrużeniem oka – małe kolczyki w kształcie pierniczków albo wisiorek w kształcie choinki, to wszystko nada wyjątkowego, świątecznego klimatu. Wigilia jest też dobrą okazją, by wyjąć ze szkatułki biżuterię-pamiątkę. Przykładowo – kolczyki po Babci mogą sprawić, że chociaż od dawna fizycznie nie ma jej w pobliżu, to jakaś cząstka niej symbolicznie będzie obecna z nami w te dni.

To jak się prezentujemy podczas świąt jest niewątpliwie ważne. Jednak nie najważniejsze. Oprócz modnych ubrań, nie zapomnijcie w tym dniu włożyć na siebie uśmiechu, dobrego humoru i pogody ducha, a zdjąć smutki, stresy i uprzedzenia. 

Write Your Review