Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Ikony stylu w polskim showbiznesie.

Myślę, że niejedna z Was często wypatruje ciekawych stylizacji wśród polskich gwiazd. Mają one dostęp do odzieży od wielu znanych projektantów, pracują z nimi styliści oraz cały sztab ludzi odpowiedzialny za ich wizerunek.

Dziś weźmiemy pod lupę ich stylizację i spróbujemy zaproponować alternatywę od BlackorWhite :)

Niewątlipwie w świecie showbiznesu są osoby, które zawsze wyglądają stylowo i warto je śledzić.

Pytanie brzmi, które z nich prezentują się najlepiej?

Jedną z naszych faworytek jest Małgorzata Kożuchowska!

Ta kobieta z każdym dniem wygląda lepiej, a upływ czasu jest wręcz niewidoczny. Piękna, elegancka, z wielką klasą. Trzeba przyznać, że Gosia zawsze się dobrze prezentuje, ma piękną figurę, którą lubi podkreślać. Styl Kouchowskiej jest zdecydowanie klasyczny i miniamalistyczny.

BlackorWhite blog kombinezon z narzutka

Alternatywą dla kombinezonu wybranego przez Gosię może być nasz czarny kombinezon z narzutką.

 

Kolejną kobietą wartą uwagi jest Kasia Sokołowska.

Świetnie łaczy aktualne trendy z klasycznymi dodatkami, wszystko jest bardzo wyszukane i ze smakiem. Z racji swojej profesji ( reżyser pokazów mody ) zawsze ma dostęp do najlepszych ubrań od znanych projektantów, ale żeby dobrze wyglądać trzeba mieć gust – a jej nie można go odmówić.BlackorWhite blog sukienka keira

Kasia nie boi się wzorów, często wybiera ubrania w różnych printach. Naszą propozycją dla Kasi jest Sukienka Keira. reprezentująca styl boho.

 

Małgosia Socha

Dla nikogo na pewno nie jest zaskoczeniem to nazwisko na liście. Z każdym rokiem Gosia jest okrzykiwana jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Zdecydowanie się z tym zgadzamy, Gosia kocha klasyke i elegancję, nie stroni również od bardzo drogich dodatków. Każda jej stylizacja jej wyważona przy czym znajdziemy w niej odrobinę szaleństwa.

BlackorWhite blog sukienka kopertowa

Biała klasyczna sukienka, bardzo prosta i elegancka, my proponujemy równie elegancką sukienkę śmietankową z paskiem.

 

Magdalena Cielecka

Zaskoczeniem dla nas okazała się Magdalena Cielecka, która na większości imprez jest bardzo stonowana i niezwykle skromna, jej wygląd jest „poprawny”, ale niedawno powaliła nas na kolana swoją stylizacją podczas Festiwalu Filmowego w Berlinie. Zaprezentowała nam niewiarygodnie elegancki, zmysłowy, a zarazem subtelny look, czekamy na więcej!

 BlackorWhite blog sukienka ze stojka

Stylizacji na czerwony dywan niestety u nas nie znajdziecie, ale mamy dla Was propozycję doskonale nadającą się na ważne uroczystości, jest to nasza sukienka ze stójką.

 

Justyna Steczkowska

Ta kobieta chyba nigdy nie ściąga wysokich obcasów. Justyna Steczkowska żyje muzyką i widać to po jej stylizacach. Podczas „cygańskiego szaleństwa”, które było wynikiem jej współpracy z serbskim trębaczem Bobanem Markovićem, można było zobaczyć wyraźne wpływy cygańskiej kultury w jej ubiorze. Było to niezwykle wyszukane i smaczne!

 BlackorWhite blog bomber

Alernatywą do wzorzystej kurtki Justyny, jest nasza bomber żakard w kolorze babyblue w srebrne kwiaty.

Nie bójmy się mieszać stylu i kombinować!  Moda jest zabawą i trzeba się dobrze bawić! ;)

Write Your Review