Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Jakie ubrania wybrać w gorące dni?

Ufff… jak gorąco!

Lato to dla wielu z nas ulubiona pora roku. Jest ciepło, kolorowo, dni są długie i świat wydaje się lepszy ;) Czasami jednak gdy temperatura przekracza 30 stopni lato może być ciężkie do zniesienia. A jakie ubrania powinniśmy nosić by zapewnić maksymalny komfort naszemu ciału? Zaraz Wam opowiemy ;)

Pocenie się jest naturalnym mechanizmem ciała na zbyt wysoką temperaturę. Jednak nie poprawia naszego komfortu termicznego. Materiał chroni skórę przed promieniami słonecznymi a więc także przed przegrzaniem. Zależnie od tego, z czego są wykonane, będą świetnie odprowadzać pot lub tworzyć tzw. kurtynę, która negatywnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Istotną kwestią jest kolor tkaniny/ dzianiny. W gorące dni wybierajmy jasne kolory, gdyż te ciemniejsze będą przyciągać promienie słoneczne i potęgować uczucie gorąca. Istotny jest także splot materiału. Te o grubym i gęstym splocie nadają się raczej do ogrzania ciała w chłodne dni. W lecie wybierajmy tkaniny o cienkim splocie. Tylko zwróćmy uwagę, aby splot był regularny. Jeśli widzimy, że materiał w pewnych miejscach jest gęstszy a w innych cieńszy, oznacza to, że jest on niskiej jakości.

Powszechnie twierdzi się, że na lato najlepsze są naturalne materiały. Oczywiście są dobre. Ale równie dobre są także materiały sztuczne. Trzeba tylko pamiętać o ich gramaturze, czyli rzadszym splocie oraz odpowiednim fasonie, który zapewni przewiew powietrza. Sztuczne materiały mają jeszcze kilka innych zalet, m.in. są trwalsze, nie mną się tak jak te naturalne i wyglądają bardziej estetycznie nawet po całym aktywnym dniu.

W BlackorWhite stworzyłyśmy kilka propozycji na letnie gorące dni. Ubrania są wykonane z nowoczesnej, wysokiej jakości tkaniny poliestrowej z dodatkiem elastanu, które zapewnią Wam komfort termiczny. Krótkie kombinezony damskie są przewiewne dzięki luźnym nogawkom, a sukienka LEMONADE odświeży Was samym swoim kolorem! ;)

W ten weekend możecie skorzystać z -25% zniżki – szczegóły najdziecie na naszym funpage’u FB!

Oto nasze propozycje na lato: 

BlackorWhite blog sukienka lemonade

BlackorWhite Sukieka LEMONADE: http://www.blackorwhite.pl/kolekcja/summer-refresh/sukienka-lemonade.html

BlackorWhite blog kombinezony na lato

BlackorWhite Kombinezon damski NAVY BLUE: http://www.blackorwhite.pl/produkty/kombinezony/kombinezon-navy-blue.html

BlackorWhite Kombinzeon damski PURE WHITE: http://www.blackorwhite.pl/kolekcja/summer-refresh/kombinezon-pure-white.html

Miłego lata! ;)

Write Your Review