Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Stylizacje Świąteczne i Sylwestrowe 2015!

Święta, Sylwester, prezenty...magiczny czas wspólnych rodzinnych spotkań, zabawy i radości... Jednak tuż przed Świętami wszyscy jesteśmy zabiegani i zaabsorbowani szałem zakupów, staramy się sprawić najbliższym radość i każdemu sprawić drobny upominek. A czy my kobiety pamiętamy o sobie? W końcu nachodzi ten długo wyczekiwany wigilijny wieczór, a my jak zawsze stajemy przed szafą i stwierdzamy „nie mam się w co ubrać”... już nie mówiąc o Sylwestrze, która z Was tak nie miała? Dlatego już teraz drogie Panie najwyższa pora pomyśleć o sobie i przygotować stylizację na nadchodzące okoliczności. My oczywiście mamy dla Was kilka propozycji.

Na Wigilijną kolację polecamy eleganckie sukienki w kolorach czerwieni lub czerni. Ich luźne fasony zapewnią Wam komfort użytkowania przez cały wieczór.

 

BlackorWhite blog stylizacja sukienka cupro

BlackorWhite blog stylizacja sukienka dzwon

Na Świąteczne dni polecamy zimowy płaszcz damski z wełny, dodatkowo ocieplony, który ogrzeje nas w każda pogodę. Jego militarny charakter ozdobi każdą zimową stylizację.

BlackorWhite blog stylizacja plaszcz militarny

Na Sylwestrowy Bal proponujemy wieczorowe damskie kombinezony w dwóch świątecznych kolorach.

BlackorWhite blog stylizacja kombinezony

Jeśli natomiast nie chcesz kupować ubrania które zobowiązuje na okazję, wybierz zestaw bluzka plus spódniczka. Dzięki temu zyskasz wyjątkowy look a każdą z tych rzeczy będziesz mogła później założyć osobno i stworzyć jeszcze więcej stylizacji!

BlackorWhite blog stylizacja mini z zakardu

BlackorWhite blog stylizacja mini z zakardu zlota 

 

 

Wszystkie modele są dostępne w naszym sklepie internetowym www.blackorwhite.pl! Jeśli Wy także macie pomysły na stylizacje świąteczne z BlackorWhite, śmiało ślijcie do nas mailem na sklep@blackorwhite.pl a opublikujemy je tutaj.

 

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy,

BlackorWhite! :)

Write Your Review