Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Trendy Fall/Winter 2015'16

Co znajdziemy jesienią w sklepach? W jakim kierunku pójdą projektanci? Przygotowałyśmy dla Was zestawienie najciekawszych naszym zdaniem nurtów, wokół których będzie oscylowała moda jesienią i zimą 2015/16.

 

FOREVER BOHO

Styl boho towarzyszy nam już od kilku sezonów, jednak z każdym kolejnym idzie o krok dalej. To nie tylko moda, to styl życia, uwielbienie miłości i pokoju na świecie. Na ten sezon największe domy mody proponują nam wzorzyste materiały, przezroczystości, futra i frędzle.

BlackorWhite blog trendy FW16

 

MORE IS MORE

Czyli im więcej tym lepiej. W nadchodzącym sezonie łączenie wzorów, tekstur i materiałów jest absolutnie dozwolone. Im kolorowiej i pstrokaciej, tym lepiej! No cóż... bezpiecznie, bo nie da się przesadzić;)

BlackorWhite blog trendy FW16

 

GOTHIC

Mrok, czerń, powaga… to główne motywy stylu gothic. Ale nie musi być aż tak smutno, bo czerń to ponadczasowa elegancja, która sprawdza się i zimą i latem. Zatem czerpmy inspiracje od najlepszych!

BlackorWhite blog trendy FW16

 

Co jeszcze?! 

Jesienią odsłaniamy nogi, bo mini spódniczki wciąż utrzymują się na topie. Narzucamy kolorowy płaszcz z futra lub ze zwierzęcym akcentem.

BlackorWhite blog trendy FW16

 

 

Kolekcja ubrań BlackorWhite Jesień/Zima 2015/16 już się tworzy. Mamy nadzieje, że sprostamy Waszym gustom w tym sezonie!

A tymczasem nacieszmy się jeszcze słońcem! Letnie orzeźwienie znajdziecie w naszych sukienkach tutaj!

 

Write Your Review