Loading..

Product was successfully added to your shopping cart.

5

Product was successfully added to your comparison list.

0 Com

Backstage AW'16/17

Praca nad nową kolekcją dobiegła końca..uff. Stworzenie kolekcji jest bardzo czasochłonne i wieloetapowe, parę ostatnich miesięcy było jej całkowicie podporządkowane. Pomysły ciągle wpadały nam do głowy, podczas pracy, treningu, gotowania, czy spacerze po mieście. Ilość projektów była tak duża, że nie mogłyśmy się zdecydować na najlepsze, dlatego też, tej zimy na pewno Was zaskoczymy... :)

Mimo, że jest to etap, który obie lubimy najbardziej w swojej pracy, to jest to także bardzo stresujący czas. Tak naprawdę nie wiemy co spodoba się Wam, naszym Klientkom, musimy polegać na swoim guście i opinii.

BlackorWhite blog za kulisami

Dobieranie dodatków, omawianie projektów, mierzenie prototypów...na tym etapie zapadają kluczowe decyzje, niektóre rzeczy nigdy nie wchodzą do produkcji. 

 BlackorWhite blog za kulisami sesji

Po przygotowaniu prototypów czas na sesję zdjęciową. Postawiłyśmy na współpracę z doświadczonym fotografem modowym Łukaszem Żyłką wraz z jego ekipą oraz na modelkę Monikę Gocman.

Na backastage'u panowała bardzo przyjazna atmosfera, dzięki czemu czas szybko nam upłynął, efekty naszej pracy ujrzycie już wkrótce!

Write Your Review